HİDRANT DEBİ ÖLÇÜM

ARB yangın hidrantlarının debi ve basınç ölçümünü son teknoloji ürünü aletlerle kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. ARB dünya çapında alanında öncü TSI Flowmetre firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu ileri teknoloji cihazlarla hızlı ve doğru çözümler sunmaktadır.

Hidrant debi ve basınç ölçümü artık çok kolay. Yangın hidrantlarının 3000 lpm’ye kadar debi ölçümü; 25 bara kadar basınç ölçümü yapılır. Son teknoloji cihazlarla kurulum her yerde kolay ve basit bir şekilde yapılabilir ve debi ölçümünüz %98 oranında hassasiyetle gerçekleştirilir. Basitçe takılıp çıkarılabilen yapısıyla cihazlarımız sizlere hem vakit kazandıracak hem de maliyeti düşük tutacaktır.

 

 

 

 

Firmamızın sahip olduğu debi ölçüm cihazlarının elektromanyetik sensörlerinde hareketli parçalar bulunmaz. Dolayısıyla ölçüm yaparken hidrant suyundaki döküntü ve atık maddelerden etkilenmez. Kullanışlı debi ölçüm cihazımız Flowmaster 250DL sadece 12 kg ağırlığında olup pratik taşıma kolu sayesinde istediğiniz yere kurmak artık çok basit.

Yaptığımız debi ve basınç ölçümleri, cihazımıza entegre veri kayıt sistemiyle 360 saate kadar saklanabilir. Sonrasında herhangi bir bilgisayara bu veriler indirilip ayrıntılı raporlar ve grafikler hazırlanır.