Klimalar

Çatı Tipi Klimalar

Paket çatı tipi cihazlar dış ortama montaj için tasarlanmış esnek ve verimli klimalardır. Cihazlar başka bir merkezi klima cihazına ihtiyaç duymadan çalışabilen cihazlar olup ticari ve endüstriyel uygulamalar için kullanılabilir.

 

Vinç Kabini Kliması

Çimento, kağıt ve özellikle demir-çelik fabrikaları, yüksek ortam sıcaklığının, aşırı toz ve titreşimin olduğu tesislerdir. Ancak bu tür alanlarda standart klimaların kullanılması uygun değildir. Vinç kabini klimaları buna uygun olarak yüksek sıcaklıkta, aşırı tozlu ve titreşimli ortamlarda bile çalışmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

Hijyenik Klimalar

Sağlık sektöründe ihtiyaç duyulan temiz odalar, yoğun bakım ve ameliyathaneler ile ilaç, laboratuvar, gıda, savunma, kimya, uzay ve havacılık endüstrilerinde kullanılan hijyenik klimalar; sıcaklık, nem ve değişken debi kontrolünün sağlar. Gövde birleşim detayları bakteri oluşumunu önleyen ve tamamen temizlenebilir yapıdadır. Steril hava sirkülasyonu, pozitif veya negatif basınçlandırma yapması, özel şartlara uygun hassas cihaz seçimi yapılması, kompakt yapıda olması ve servis bakım kolaylığı sunması bu klimaların verimliliğini arttırmaktadır.